IMPREZY INTEGRACYJNE, EVENTY DLA FIRM,

WIECZORY KAWALERSKIE

Szukasz pomysłu na Wyjazd Integracyjny? Imprezę Firmową? Event Biznesowy? A może chciałbyś zorganizować Wieczór Kawalerski z dozą przygody survivalowej? Trafiłeś idealnie!
Zajmujemy się organizacją takich przedsięwzięć od 2015 roku. Mamy duży bagaż doświadczenia i wiedzy, dzięki którym sprawimy, że zaplanowany przez Ciebie wyjazd, impreza lub event będzie zrealizowany z pełnym profesjonalizmem. Gwarantujemy, że każde przedsięwzięcie którego się podejmiemy, będzie przeprowadzone ze stuprocentową punktualnością i skutecznością.
Wypełnij poniższy formularz, wybierz opcje eventu, opisz jak event miałby wyglądać, z jakiej jest okazji, jaki cel ma być osiągnięty w efekcie eventu oraz wszystkie inne szczegóły. W ten sposób będziemy mogli wystosować ofertę najbliższą Twoim oczekiwaniom. Domyślnym miejscem organizacji naszych imprez oraz eventów są lasy prywatne w Konstancinie-Jeziornie. Jeżeli event lub impreza miałaby się odbywać w innym miejscu, zaznacz to. My wówczas przeanalizujemy teren i możliwości miejsca preferowanego przez Ciebie i odpowiednio dostosujemy program w ofercie.
arrow&v

Dziękujemy za zgłoszenie! W przeciągu 48 godzin, na podany adres e-mail, otrzymasz wycenę organizacji eventu wraz z ofertą.

Nasze przykładowe eventy:

 
 

GALERIA

Szkolenie Survivalowe. Survival. Kurs Survivalowy. Szkoła Przetrwania. Obóz Przetrwania. Organizacja Imprez Integracyjnych. Kurs Survivalu. Wyjazdy Integracyjne. Eventy dla Firm. Survivor Group. Warszawa.

ZAPRASZAMY DO

KONTAKTU!