Dane kontaktowe:        mail: kontakt@survivorgroup.pl        Telefon: 604 493 025

 • Facebook
 • YouTube
podstawowa_yellow8.png
 • Facebook
 • YouTube
Logo Okrągłe.gif

JEDNOSTKA STRZELCKA 1403: ROZPOZNAWCZO-SZTURMOWA DRUŻYNA STRZELECKA - WARSZAWA

NAJBLIŻSZA SELEKCJA:

 WEŹ UDZIAŁ W SELEKCJI

 

KIM JESTEŚMY?

 

JS1403 RSDS - Warszawa, została oficjalnie utworzona 4 Lutego 2013 roku, z rozkazu Komendanta Głównego Zwiazku Strzeleckiego "Strzelec".  Założeniem utworzenia jednostki było skupienie doświadczonych członków organizacji oraz starszych instruktorów w jeden zespół. Nieoficjalnie, jednostka działa od przełomu stycznia i lutego 2011 roku, kiedy to członkowie kilku warszawskich Jednostek Strzeleckich utworzyli zespół, którego celem i aspiracją jest dążenie do wyszkolenia, na wzór polskich Wojsk Specjalnych. Jest to wzór niedościgniony, nie mniej jednak, nieprzerwanie do niego zmierzamy. Gromadzimy wiedzę i umiejętności z następujących dziedzin:


Taktyka walki w terenie leśnym (zielona), taktyka walki w terenie zurbanizowanym (czarna), taktyka ochrony VIPa (szara), medycyna pola walki (TCCC), topografia (mapoznawstwo), taktyka walki na terenach podmokłych i zbiornikach wodnych (niebieska), systemy walki wręcz, techniki linowe, sztuka przetrwania (survival), strzelectwo statyczne, dynamiczne i bojowe, pirotechnika, S.E.R.E, tracking i antytracking, oraz inne dziedziny wojskowości.

Zgodnie z postanowieniami statutu Zwiazku Strzeleckiego "Strzelec", kontynuujemy działalność ruchu strzeleckiego z lat 1918-1939.

Trzy filary naszej działalności obejmują:
Wychowanie w duchu patriotyzmu zgodnie z hasłem “Każdy żołnierz obywatelem-Każdy obywatel żołnierzem”
Działanie na rzecz podwyższania gotowości obronnej Państwa
Działalność edukacyjna

 

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

 

W ciągu roku przeprowadzmy dwie selekcje*. Jedną w marcu i jedną we wrześniu. Aby wyrazić chęć dołączenia do Jednostki, wystarczy wypełnić poniższy formularz. Rekruter RSDS przeprowadzi Cię przez cały dalszy proces rekrutacji. Najbliższe terminy selekcji: 19 oraz 26 kwietnia 2020.

OBEJRZYJ CO ROBIMY:

*Selekcja jest to sprawdzian siły fizycznej, psychicznej oraz inteligencji kandydata. Jej przebieg jest niejawny.

CO ZYSKASZ DOSTAJĄC SIĘ DO NAS:

 
 • Zyskujesz prawo do legalnego noszenia polskiego munduru.

 • Możliwość doskonalenia się w obszarze militarnych zainteresowań wraz z podobnymi Tobie pasjonatami wojskowości, a niekiedy też pod okiem doświadczonych instruktorów wywodzących się ze służb oraz jednostek specjalnych (ABW, GROM).

 • Możliwość formalnej współpracy z jednostkami wojskowymi i MON.

 • Możliwość uczestnictwa w ćwiczeniach i manewrach organizowanych przez jednostki wojskowe.

 • Możliwość zakupu ekwipunku wojskowego ze Stanów Zjednoczonych po cenie zarezerwowanej wyłącznie dla Jednostki. Współpracujemy ze sklepem Survivor Store USA, który zajmuje się importem/eksportem towarów militarnych w obie strony.

 • Darmowe 2 szkolenia survivalowe o wartości kilkuset PLN z oferty firmy Survivor Group w roku.

 • Korzystne zniżki w sklepach militarnych, myśliwskich i pirotechnicznych za pośrednictwem naszej Jednostki. (do 20%)

 • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach na obiekcie szkoleniowym naszej Jednostki.

 • Możliwość zdobycia certyfikatów wydawanych i uznawanych przez służby mundurowe

 • Z czasem przekażemy Ci również zaawansowaną wiedzę specjalistyczną, niedostępną dla ogółu społeczeństwa.

Nasza Jednostka dynamicznie się rozwija, pozyskuje nowy sprzęt, umiejętności, wiedzę oraz kontakty szkoleniowe z jednostkami Wojska Polskiego za pośrednictwem Biura do Spraw Proobronnych Ministerstwa Obrony Narodowej. Nasza organizacja posiada porozumienie o współpracy z MON od 2015 roku. Posiadamy fundację oraz profil na Patronite. Dzięki temu stale zwiększamy nasze finansowanie i możliwości szkoleniowe.

CZEGO WYMAGAMY I JAK WYGLĄDAJĄ ĆWICZENIA?

 

Wymagamy punktualności, sumienności oraz szczerej pasji do wojskowości. Wytrzymałości fizycznej oraz psychicznej. Gotowości do działania w zespole. Gotowości do wpierania rozwoju Jednostki w przyszłości. Cechy te będą sprawdzane na selekcji.

Szkolenia prowadzimy co drugi weekend w sobotę oraz niedzielę. Czasami osobno, czasami łączymy te dni w jeden wypad. Jeździmy także na zgrupowania kilkudniowe, w tym na poligony. Wszystko zależy od charakterystyki oraz tematyki zajęć. Ćwiczymy taktykę walki w terenie zielonym, zurbanizowanym, strzelectwo, medycynę pola walki, survival, systemy walki wręcz, pirotechnikę, topografię, przenikanie oraz inne, pokrewne dziedziny wojskowości.

WSPÓŁPRACA I PARTNERZY

Logo Okrągłe.gif
Stone Range.jpg
Redberet.jpg

Firma szkoleniowa, założona przez jednego z naszych byłych dowódców. Na stronie tej firmy właśnie się znajdujesz. Survivor Group zapewnia nam kompleksowe wyszkolenie z zagadnień sztuki przetrwania.

Strzelnica zlokalizowana w miejscowości Kamień niedaleko Łodzi. Dysponują wyśmienitymi warunkami szkoleniowymi. To tam uczęszczamy na treningi strzeleckie. Jeden z najlepszych obiektów tego typu w Polsce.

Sklep z artykułami airsoftowymi i militarnymi. To tam zaopatrujemy się i serwisujemy nasze repliki asg. Członkowie naszej Jednostki, mają w tym sklepie atrakcyjne zniżki.

Survivor Store USA jest to firma zajmująca się importem oraz eksportem sprzętu militarnego i outdoorowego pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi. Zapewnia nam sprzęt po dużo niższych cenach niż rynkowe. 

survivor_logo_round_edited.png

Sklep z fajerwerkami i artykułami pirotechnicznymi do treningu wojskowego. Naszym zdaniem najlepiej zaopatrzony w Polsce. Nasza Jednostka kupuje tam towar po bardzo atrakcyjnych cenach.

RAJ.jpg

Polski producent odzieży patriotycznej. Dla członków naszej Jednostki, posiada świetną ofertę zniżkową. Pomaga nam również w promowaniu Jednostki.

KLIKNIJ LOGO, ODBIERZ ZNIŻKĘ! 

Logo_kw.png
 
0