top of page
podstawowa_yellow8.png

WESPRZYJ NASZĄ JEDNOSTKĘ!

Twoje wsparcie, nawet w postaci kilku złotych, jest dla nas bardo ważne. Ty rezygnujesz z jednego piwa/kawy, nam dajesz ogromną motywację i realnie zwiększasz nasze możliwości!

Jednostka Strzelecka. Związek Strzelecki. Związek Strzelecki Strzelec. Organizacje Proobronne. Organizacje Paramilitarne. Organizacje Strzeleckie. Strzelec Warszawa. JS1403 RSDS.

PRZELEW

Związek Strzelecki Strzelec. Jednostka Strzelecka. Związek Strzelecki. Organizacje Paramilitarne. Organizacje Proobronne. Organizacje Strzeleckie. Strzelec Warszawa. JS1403 RSDS.

PATRONITE

Związek Strzelecki. Jednostka Strzelecka. Związek Strzelecki Strzelec. JS1403 RSDS. Strzelec Warszawa. Organizacje Strzeleckie. Organizacje Proobronne. Organizacje Paramilitarne.

PAYPAL

Organizacje Proobronne. Organizacje Strzeleckie. Organizacje Paramilitarne. Związek Strzelecki. Jednostka Strzelecka. Związek Strzelecki Strzelec. JS1403 RSDS. Strzelec Warszawa.

KARTA

Strzelec Warszawa. JS1403 RSDS. Związek Strzelecki. Jednostka Strzelecka. Związek Strzelecki Strzelec. Organizacje Proobronne. Organizacje Paramilitarne. Organizacje Strzeleckie.

ZRZUTKA

Organizacje Proobronne. Organizacje Strzeleckie. Organizacje Paramilitarne. Związek Strzelecki Strzelec. Jednostka Strzelecka. Związek Strzelecki. JS1403 RSDS. Strzelec Warszawa.

CRYPTO

Kim jesteśmy? Na co zbieramy? Co dokładnie zrobimy z pieniędzmi które nam przekażesz? O tym już zaraz poniżej:

 

Tworzymy Jednostkę Strzelecką o numerze 1403 i o skrócie RSDS "Rozpoznawczo Szturmowa Drużyna Strzelecka". Jesteśmy jednostką organizacyjną Związku Strzeleckiego "Strzelec". Związek Strzelecki Strzelec jest to organizacja proobronna a jej osobowość prawna to stowarzyszenie. (KRS:0000159845, REGON: 017414406, NIP: 821-25-99-141). Posiadamy umowę o wpółpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej od 2015 roku.

 

Celem naszej Jednostki jest odnajdywanie, docieranie do, oraz zrzeszanie osób o szeroko pojętych zainteresowaniach militarnych. Wspólnie tworzymy grupę pasjonatów, gromadzących i doskonalących wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin wojskowości. Cały czas staramy się zwiększać naszą liczebność oraz zdolność do niesienia pomocy w razie różnorakich kryzysów a także do wzięcia udziału w działaniach zbrojnych. Zarówno poprzez walkę w obronie Ojczyzny, jak i poprzez działania konspiracyjne pod okupacją.

Oprócz tego, nasza Jednosta pełni rolę wychowaczą dla młodzieży. Młodzi ludzie uczą się u nas zaradności, samowystarczalności, radzenia sobie w ciężkich warunkach oraz niesienia pomocy. Kształcą oni również w sobie postawę obywatelską i patriotyczną w duchu najwyższych wartości jakimi są Bóg, Honor i Ojczyzna.

 

Celem naszej zbiórki jest zwiększenie środków finansowych naszej Jednostki. Podstawowo utrzymujemy się ze składek członkowskich oraz składamy się dodatkowo na większe przedsięwzięcia. Wszystko to z własnych pieniędzy. Od czasu do czasu udaje nam się też pozyskać środki poprzez organizację pokazów, szkoleń lub imprez okolicznościowych. To wszystko jednak pozwala na zaspokojenie tylko najbardziej podstawowych potrzeb naszej Jednostki. Takich jak na przykład kupno pirotechniki lub środków pozoracji na ćwiczenia, dofinansowanie do wyżywienia na wyjazdy, częściowo wynajmu strzelnicy do ćwiczeń, organizacji reklamy w celach rekrutacyjnych i zakup podstawowego sprzętu zabezpieczenia medycznego. Z Twoim wsparciem, nawet w postaci złotówki, bylibyśmy w stanie zapewniać sobie to wszystko w większej ilości oraz ze znacznie większą skutecznością. Dodatkowo, moglibyśmy zacząć myśleć o zakupie samochodu terenowego, broni, sprzętu obserwacyjnego takiego jak noktowizja czy termowizja, sprzętu radiowego, sprzętu do szkoleń specjalistycznych (na przykład linowe) oraz o szkoleniach z ekspertami.

 

Oprócz tego wszystkiego, Twoje pieniądze zostaną wykorzystane przez nas do tego aby coraz bardziej uniezależniać się finansowo od datków, darowizn oraz pomocy. Mamy w planach założenie firmy prowadzącej profesjonalne szkolenia o tematyce wojskowej, survivalowej i medycznej. Planujemy również rozpoczęcie działalności w zakresie importu sprzętu wojskowego z USA do Polski. Do tego wszystkiego potrzebna jest inwestycja, reklama, promocja i wiele innych aspektów.

 

Skoro dotrwałeś aż tutaj, na pewno już wiesz po co jest ta zrzutka i jaki jest jej cel. Dziękujemy Ci za samo przeczytanie całego opisu zrzutki. Dziękujemy również z góry nawet na najmniejsze wsparcie finansowe. Jeżeli nie możesz sobie pozwolić aby nas wesprzeć, samo udostępnienie zrzutki na jakimkolwiek portalu społecznościowym lub chociażby wspomnienie o niej znajomym byłoby dla nas ogromną pomocą.

 

Jeżeli masz jakieś pytania, śmiało kontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego adresu e-mail: js1403rsds@gmail.com. Bardzo chętnie na nie odpowiemy!

Dowiedz się więcej o nas: Kliknij!

Ze strzeleckim pozdrowieniem,

Jednostka Strzelecka 1403 RSDS - Warszawa.

bottom of page