top of page
Góra strony

OFERTA IMPORTU SPRZĘTU OGÓLNOWOJSKOWEGO Z USA

Odpowiadając na potrzeby grup pasjonatów sztuki przetrwania, survivalu, outdooru, strzelectwa, militariów oraz dziedzin pokrewnych, wychodzimy naprzeciw trzem podstawowym problemom przy pozyskiwaniu sprzętu i towarów ze Stanów Zjednoczonych.
 
Mianowicie, niwelujemy problem wysokich cen transatlantyckich wysyłek jednostkowych, częsty problem kosztów transatlantyckich przesyłów pieniężnych oraz to, że amerykańskie sklepy często niechętnie wysyłają poza teren USA.
 
Korzystając z poniższego formularza, możesz po prostu podać nam linki do przedmiotów które Cię interesują. Na eBay'u, innych platformach sprzedażowych lub na każdej innej stronie dowolnego sklepu w Stanach. My przeanalizujemy ceny produktów, ich dostawy do naszej lokalizacji w USA oraz koszt wysyłki do Polski. W ciągu 48 godzin otrzymasz dokładną wycenę, ile kosztowałoby sprowadzenie wymienionych przez Ciebie rzeczy do Polski oraz informacje o możliwościach zapłaty. Jeżeli będziesz chciał zrealizować transakcję, wystarczy, że podasz adres dostawy na terenie Polski lub Unii Europejskiej oraz opłacisz kwotę z wyceny. My załatwimy całą resztę. W jaki sposób?

Dziękujemy za zgłoszenie! W przeciągu 48 godzin, na podany adres e-mail, otrzymasz wycenę wraz z kalkulacjami.

JAK DOKONUJEMY WYCENY?

Obliczamy cenę towaru w USA i doliczamy 9% od jej wartości. Dodajemy koszty wysyłki wewnątrz USA. Do tego, dodajemy koszty operacyjne w wysokości od $8 do $60 w zależności od ilości towaru oraz złożoności zamówienia (koszt opakowań, czas pracy etc.). Następnie, dodajemy również cenę wysyłki do Polski, która wynosi przeważnie pomiędzy $35 a $60. Na koniec, doliczamy 3% od wartości sumy wszystkich poprzednich kosztów. Jest to koszt transferu pieniędzy do USA.

Przykładowo: Jeżeli chcesz kupić nóż za $100 (przesyłka $10), kolimator za $300 (przesyłka $15) oraz kurtkę Gore-Tex U.S. Army za $200 (przesyłka za $30) to obliczenia wyglądają następująco: $100 + $300 + $200 = $600. $600 + 9% od tego = $654. Kosz wysyłek wewnątrz USA to $10 + $15 + $30 = $55. Zamówienie jest dość proste, zatem doliczamy $12 opłaty operacyjnej. Paczka będzie średniej wielkości, więc  szacowany kosz wysyłki do Polski będzie wynosił $45. Suma tych wszystkich opłat wynosi $778. Tak więc aby otrzymać tę właśnie sumę po transferze z Polski do USA, biorąc pod uwagę opłaty bankowe, potrzebujemy $801.34**. ($778 + 3% z $778 - czyli $23.34). Możesz wpłacić równowartość tej kwoty w PLN lub w USD na nasze konta w Polsce.

JAK DOKŁADNIE PRZEBIEGA PROCES IMPORTU?

1) Przyjmujemy zamówienie na towary i przedstawiamy cenę importu w PLN.
2) Przyjmujemy wpłatę w PLN (lub USD jeśli chcesz) na nasze konto w Polsce.
3) Przesyłamy środki z naszego konta w Polsce na konto w Stanach Zjednoczonych (maksymalnie 2 dni robocze).
4) Zamawiamy sprzęt do naszej lokalizacji w USA (tego samego dnia, w którym dojdą do nas środki z Polski).
5) Sprawdzamy, czy wszystko doszło i czy jest w należytym stanie (gdy tylko przyjdzie ostatnia rzecz - zależy od czasu dostaw w sklepach).
6) Przepakowujemy towar do jednej paczki oraz wysyłamy do naszej lokalizacji w Polsce (czas transportu 1-2 tygodni).
7) Wysyłamy przesyłkę na wskazany przy zamówieniu adres (maksymalnie następnego dnia po tym jak dojdzie do nas do Polski).

*W praktyce paczki docierają w około miesiąc od zapłaty. Czasem szybciej, czasem niestety wolniej (w zależności od opóźnień wysyłki ze sklepów, błędów przewoźnika itp.). O opóźnieniach od razu informujemy i staramy się je zmniejszać.

**Jeżeli Twojej paczki nie łączymy z transportem transatlantyckim z paczkami dla innych klientów, paczkę wysyłamy bezpośrednio do Ciebie. Proces wówczas przyspiesza o 2-3 dni robocze.

***Cena liczona jest do momentu osiągnięcia polskiego przejścia celnego. Nie jest w nią wliczony VAT ani cło. Niemniej jednak, towar przed wysyłką rozpakowujemy i sprawdzamy - jest to jego użycie. W związku z tym, zgodnie z prawem amerykańskim odsprzedajemy go Tobie i mamy prawo do własnej, dużo niższej ceny.

Poprzednie, zrealizowane przez nas paczki:

Jak dokonujemy wyceny?
Proces importu
Nasze poprzednie paczki
bottom of page