OFERTA IMPORTU SPRZĘTU OGÓLNOWOJSKOWEGO Z USA

Odpowiadając na potrzeby grup pasjonatów sztuki przetrwania, survivalu, outdooru, strzelectwa, militariów oraz dziedzin pokrewnych, wychodzimy naprzeciw trzem podstawowym problemom przy pozyskiwaniu sprzętu i towarów ze Stanów Zjednoczonych.
 
Mianowicie, niwelujemy problem wysokich cen transatlantyckich wysyłek jednostkowych, częsty problem kosztów transatlantyckich przesyłów pieniężnych oraz to, że amerykańskie sklepy często niechętnie wysyłają poza teren USA.
 
Korzystając z poniższego formularza, możesz po prostu podać nam linki do przedmiotów które Cię interesują. Na eBay'u, innych platformach sprzedażowych lub na każdej innej stronie dowolnego sklepu w Stanach. My przeanalizujemy ceny produktów, ich dostawy do naszej lokalizacji w USA oraz koszt wysyłki do Polski. W ciągu 48 godzin otrzymasz dokładną wycenę, ile kosztowałoby sprowadzenie wymienionych przez Ciebie rzeczy do Polski oraz informacje o możliwościach zapłaty. Jeżeli będziesz chciał zrealizować transakcję, wystarczy, że podasz adres dostawy na terenie Polski lub Unii Europejskiej oraz opłacisz kwotę z wyceny. My załatwimy całą resztę. W jaki sposób?

Dziękujemy za zgłoszenie! W przeciągu 48 godzin, na podany adres e-mail, otrzymasz wycenę wraz z kalkulacjami.

JAK DOKONUJEMY WYCENY?

Obliczamy cenę towaru w USA i doliczamy 15% od jej wartości. Dodajemy koszty wysyłki wewnątrz USA. Do tego, dodajemy koszty operacyjne w wysokości od $36 do $60 w zależności od ilości towaru oraz złożoności zamówienia (paliwo, koszt opakowań, czas pracy etc.). Następnie, dodajemy również cenę wysyłki do Polski, która wynosi przeważnie pomiędzy $35 a $60. Na koniec, doliczamy 3% od wartości sumy wszystkich poprzednich kosztów. Jest to koszt transferu pieniędzy do USA**.

Przykładowo: Jeżeli chcesz kupić nóż za $100 (przesyłka $10), kolimator za $300 (przesyłka $15) oraz kurtkę Gore-Tex U.S. Army za $200 (przesyłka za $30) to obliczenia wyglądają następująco: $100 + $300 + $200 = $600. $600 + 15% od tego = $690. Kosz wysyłek wewnątrz USA to $10 + $15 + $30 = $55. Zamówienie jest dość proste, zatem doliczamy $36 opłaty operacyjnej. Paczka będzie średniej wielkości,  szacowany kosz wysyłki do Polski będzie wynosił $45*. Suma tych wszystkich opłat wynosi $826. Tak więc aby otrzymać tę sumę, biorąc pod uwagę opłaty bankowe, należy wpłacić $850.78**. ($826 + 3% z $826). Możesz wpłacić równowartość tej kwoty w PLN lub w USD na nasze konta w Polsce.

Wartość produktów: $600

Koszty wysyłek w USA: $55

15% od wartości produktów: $90

Opłata operacyjna: $36

Koszt wysyłki do Polski: $45*

Wartość zamówienia (suma powyższych): $826

Koszt transferu pieniędzy do USA (3% wartości zamówienia): $24.78**

Całkowity koszt realizacji zamówienia: $850.78**

JAK DOKŁADNIE PRZEBIEGA PROCES IMPORTU?

1) Przyjmujemy zamówienie na towary i przedstawiamy cenę importu w PLN oraz USD.
2) Przyjmujemy wpłatę w PLN lub USD na nasze konto w Polsce.
3) Przesyłamy środki z naszego konta w Polsce na konto w Stanach Zjednoczonych (max. 48h).
4) Zamawiamy sprzęt do naszej lokalizacji w USA (tego samego dnia, w którym dojdą środki).
5) Sprawdzamy, czy wszystko doszło i czy jest w należytym stanie (gdy tylko przyjdzie ostatnia rzecz-zależy od czasu dostaw w sklepach).
6) Przepakowujemy towar do jednej paczki oraz wysyłamy do naszej lokalizacji w Polsce (max. 2 dni robocze).
7) Sprawdzamy kompletność i stan przesyłki (tego samego dnia co przyjdzie przesyłka).
8) Wysyłamy przesyłkę na wskazany przy zamówieniu adres (max. 48h od sprawdzenia).

​*Jest to średni koszt organizowanych przez nas wysyłek w najszybszym trybie (5-8 dni roboczych). Możesz też wybrać opcję 14-dniowej dostawy lub opcję transportu drogą morską (3-5 tygodni).
**Możesz też przelać nam pieniądze bezpośrednio do Stanów Zjednoczonych w dolarach. Wtedy pokrycie kosztów transferu międzynarodowego jest po Twojej stronie. Jeżeli wybierzesz tą opcję, wyślemy też dane do przelewu bezpośrednio do USA. Wtedy, nie płacisz nam 3% za międzynarodowy transfer pieniędzy. Pomijamy również kroki z punktu 2 oraz 3 powyższej procedury.

Poprzednie, zrealizowane przez nas paczki:

Zamówienia realizujemy we współpracy z:

SURVIVOR STORE USA

 
 
 
survivor_logo_round_edited.png