top of page
JS1403 RSDS Warszawa Logo
  • Facebook
  • YouTube
Survivor Group Logo. Szkolenia Survivalowe Warszawa.

PROJECT REALITY BATTLEFIELD 2

ĆWICZENIA NA WIRTUALNYM POLU WALKI

Szkolenia Wojskowe. Przeszkolenie Wojskowe. Szkolenia Wojskowe dla Cywili. Związek Strzelecki Strzelec. Jednostka Strzelecka. Związek Strzelecki. Strzelec Warszawa. JS1403 RSDS. Organizacje Strzeleckie. Project Reality Battlefield 2. PRBF2.

Ćwiczenia na wirtualnym symulatorze pola walki ​"Project Reality Battlefield 2" stanowią uzupełnienie szkolenia praktycznego w JS1403 RSDS - Warszawa od 2018 roku. Symulator ten tworzy bardzo praktyczną furtkę nie tylko ze względu na to, że można ćwiczyć scenariusze, jakich nie dałoby się przeprowadzić w "realu" ze względu na ograniczenia sprzętowe, ale i przez to, że pomija on barierę odległości i czasu dojazdu na trening. Pozwala to na ćwiczenie z domu oraz na wspólne treningi Jednostek Strzeleckich z całej Polski w dowolnym czasie.

Instrukcję jak pobrać, zainstalować, przygotować się oraz dołączyć do wirtualnego ćwiczenia:

1) Pobieramy najnowszy instalator PRBF2 (kliknij na obrazek powyżej, zostaniesz przekierowany do strony)

2) Instalujemy grę, uruchamiamy, instalujemy wszystkie ewentualne uaktualnienia, ustawiamy parametry graficzne odpowiednio do naszego sprzętu. (Wymagania gry są bardzo małe na minimalnych ustawieniach. Na ustawieniach najwyższych, grafika jest dość dobra)

3) Pobieramy oraz instalujemy program Teamspeak 3. Następnie, konfigurujemy mikrofon oraz sprawdzamy czy działa.

4) Wchodzimy na forum na stronie naszej Jednostki*. Idziemy do działu Szkolenia Wspólne>SZKOLENIA (odpowiedni semestr szkoleniowy). Sprawdzamy kiedy jest najbliższy trening.

5) Co najmniej 30 minut przed treningiem, uruchamiamy PRBF2, Teamspeak3 oraz logujemy się na jakikolwiek serwer aby sprawdzić czy wszystko działa.

6) Około 5-10 minut przed rozpoczęciem zajęć, na forum w dziale Szkolenia Wspólne>SZKOLENIA pojawi się informacja na jaki serwer PRBF2 mamy wejść oraz do jakiego pokoju w Teamspeak3.

7) Wchodzimy na serwer, dołączamy do drużyny oraz ćwiczymy, wykonując dalsze polecenia prowadzącego ćwiczenia.

PRZYKŁADOWE VIDEO Z TRENINGU:

bottom of page