top of page

SUPER FAJERWERKI PL

SKLEP Z FAJERWERKAMI ORAZ PIROTECHNIKĄ ASG

Kursy Survivalowe. Obozy Survivalowe. Szkolenie Survivalowe. Szkoła Przetrwania Online. Eventy dla Firm. Imprezy dla Firm. Pomysł na Prezent dla Mężczyzny. Pomysł na Wieczór Kawalerski. Survival Warszawa. Survivor Group.

Sklep Superfajerwerki.pl jest to najlepszy ze znanych nam dostawców pirotechniki wszelkiego rodzaju. Posiada on w swojej ofercie najlepsze artykuły z tej dziedziny w zdecydowanie najlepszych cenach. Sklep ten, zapewnia wszelkiego rodzaju pirotechnikę. Począwszy od sztucznych ogni na imprezy okolicznościowe, fajerwerki na przyjęcia i festyny,  aż po pirotechnikę ASG oraz pozorację pola walki do ćwiczeń wojskowych (tak zwanych milsimów). Sami też kupujemy w sklepie Superfajerwerki.pl wszelką pirotechnikę do wszystkich naszych przedsięwzięć. Już nie raz produkty oferowane przez ten sklep, bardzo urozmaiciły organizowane przez nas obozy, szkolenia oraz imprezy integracyjne dla firm.

Przy zakupie, powołaj się na nas lub podaj kod rabatowy zamieszczony poniżej. Możesz liczyć na atrakcyjną zniżkę na niektóre produkty!

KOD RABATOWY: PETARDA1403

bottom of page