WESPRZYJ MÓJ KANAŁ NA YOUTUBE!

Twoje wsparcie, nawet w postaci kilku złotych, jest dla mnie bardzo ważne. Ty rezygnujesz z jednego piwa/kawy, mi dajesz ogromną motywację i realnie poszerzasz moje możliwości dzielenia się z Tobą wiedzą!

Bank Pekao.jpg

PRZELEW

paypal 3.jpg

PAYPAL

Karta_Płatnicza_Photo.jpg

KARTA

patronite 3.jpg

PATRONITE

Na co przeznaczę pieniądze które mi przekażesz?

 

Prowadzenie działalności edukacyjnej wiąże się z różnorakimi wydatkami aby była ona realizowana w sposób rzetelny i solidny.

Twoje wsparcie, posłużyłoby do zakupu oraz modernizacji sprzętu no nagrywania, dodatkowych baterii, przenośnych paneli słonecznych do ich ładowania, lepszych mikrofonów oraz sprzętu pokrewnego. Swoją przygodę z kręceniem dla Was materiałów o tematyce survivalowej, zaczynałem mając tylko chińską podróbkę kamerki GoPro, którą zamiast na statywie, umieszczałem na wbitym kijku. Dźwięk nagrywałem za pomocą telefonu komórkowego z podłączonymi słuchawkami z mikrofonem z zestawu. Teraz dzięki Waszemu wsparciu kupiłem wysokiej jakości aparat fotograficzny z funkcją kamery Canon PowerShot SX40HS oraz profesjonalny mikrofon do nagrywania. Da się to zobaczyć patrząc na zmianę jakości moich filmów z wiosny 2020 roku na moim kanale na Youtube :)

W planach mam zakup drona, dodatkowej kamery oraz dodatkowych baterii tak, aby starczyły na długie nagrywanie nawet w ciężkich warunkach. Pozwoliłoby mi to na ukazywanie tajników szkoły przetrwania w wielu ujęciach oraz z bardziej różnorodnych perspektyw.

 

Ponadto, mógłbym sobie pozwolić na dalsze wyjazdy w miejsca unikalne dla survivalu aby tam właśnie tworzyć nowe materiały o niezgłębianych wcześniej technikach i sposobach na przetrwanie. Jak na razie, tworzę materiały w najbliższej okolicy (okolicę niedaleko na południe od Warszawy). Z Twoim wsparciem, byłbym w stanie organizować projekty wyjazdowe. Dzięki temu byłbym w stanie ukazywać techniki, rośliny, sposoby pozyskiwania pożywienia i inne, unikalne dla danego środowiska/regionu (np. góry, morze, bagna, jeziora). W planach mam też organizację bardziej zaawansowanych projektów takie jak symulacje search and rescue ze służbami ratunkowymi, wyjazdy za granicę aby zgłębiać i przekazywać tajniki survivalu w innych klimatach (pustynny, oceaniczny, arktyczny, dżungla). Dzięki Tobie, byłoby to możliwe.

 

Twoje wsparcie pozwoliłoby mi także na zakup sprzętu survivalowego i outdoorowego potrzebnego do prezentacji niektórych technik, do wykonywania testów i porównań. Część jestem w stanie zapewnić sobie od producentów w ramach lokowania produktu w moich filmach ale na niektóre specjalistyczne elementy sprzętu muszę jednak wydawać. Czasem realistyczna prezentacja konkretnej techniki przetrwania mocno zużywa daną część ekwipunku, co powoduje że w chwili obecnej nie mogę sobie pozwolić na przeznaczanie funduszy firmowych "na zniszczenie" :)

 

Dzięki Tobie, miałbym możliwość realizować siebie w dzieleniu się i promowaniu tajników sztuki przetrwania tak, aby były one dostępne dla każdego. Aby ciągle zwiększać szansę, że ukazywane przeze mnie techniki, umiejętności i wiedza realnie pomogą komuś w potrzebie.

 

BARDZO DZIĘKUJĘ!