top of page

WESPRZYJ MÓJ KANAŁ NA YOUTUBE!

Twoje wsparcie, nawet w postaci kilku złotych, jest dla mnie bardzo ważne. Ty rezygnujesz z jednego piwa/kawy, mi dajesz ogromną motywację i realnie poszerzasz moje możliwości dzielenia się z Tobą wiedzą!

Szkoła Przetrwania Online. Sztuka Przetrwania. Szkolenie Survivalowe. Obóz Survivalowy. Kurs Survivalu. Survival Warszawa.

PRZELEW

Szkoła Przetrwania Online. Szkolenie Survivalowe. Kursy Survivalowe. Oboz Survivalowe. Sztuka Przetrwania. Survival Warszawa. Survivor Group.

PAYPAL

Zrzutka.jpg

ZRZUTKA

Szkoła Przetrwania Online. Sztuka Przetrwania. Obozy Survivalowe. Kursy Survivalowe. Szkolenie Survivalowe. Survival Warszawa. Survivor Group.

KARTA

Szkoła Przetrwania Online. Kursy Survivalowe. Szkolenie Survivalowe. Sztuka Przetrwania. Survivor Group. Survival Warszawa.

PATRONITE

BTC etx.jpg

CRYPTO

Na co przeznaczę pieniądze które mi przekażesz?

 

Prowadzenie działalności edukacyjnej wiąże się z różnorakimi wydatkami aby była ona realizowana w sposób rzetelny i solidny.

Twoje wsparcie, posłużyłoby do zakupu oraz modernizacji sprzętu no nagrywania, dodatkowych baterii, przenośnych paneli słonecznych do ich ładowania, lepszych mikrofonów oraz sprzętu pokrewnego. Swoją przygodę z kręceniem dla Was materiałów o tematyce survivalowej, zaczynałem mając tylko chińską podróbkę kamerki GoPro, którą zamiast na statywie, umieszczałem na wbitym kijku. Dźwięk nagrywałem za pomocą telefonu komórkowego z podłączonymi słuchawkami z mikrofonem z zestawu. Teraz dzięki Waszemu wsparciu kupiłem wysokiej jakości aparat fotograficzny z funkcją kamery Canon PowerShot SX40HS oraz profesjonalny mikrofon do nagrywania. Da się to zobaczyć patrząc na zmianę jakości moich filmów z wiosny 2020 roku na moim kanale na Youtube :)

W planach mam zakup drona, dodatkowej kamery oraz dodatkowych baterii tak, aby starczyły na długie nagrywanie nawet w ciężkich warunkach. Pozwoliłoby mi to na ukazywanie tajników szkoły przetrwania w wielu ujęciach oraz z bardziej różnorodnych perspektyw.

 

Ponadto, mógłbym sobie pozwolić na dalsze wyjazdy w miejsca unikalne dla survivalu aby tam właśnie tworzyć nowe materiały o niezgłębianych wcześniej technikach i sposobach na przetrwanie. Jak na razie, tworzę materiały w najbliższej okolicy (okolicę niedaleko na południe od Warszawy). Z Twoim wsparciem, byłbym w stanie organizować projekty wyjazdowe. Dzięki temu byłbym w stanie ukazywać techniki, rośliny, sposoby pozyskiwania pożywienia i inne, unikalne dla danego środowiska/regionu (np. góry, morze, bagna, jeziora). W planach mam też organizację bardziej zaawansowanych projektów takie jak symulacje search and rescue ze służbami ratunkowymi, wyjazdy za granicę aby zgłębiać i przekazywać tajniki survivalu w innych klimatach (pustynny, oceaniczny, arktyczny, dżungla). Dzięki Tobie, byłoby to możliwe.

 

Twoje wsparcie pozwoliłoby mi także na zakup sprzętu survivalowego i outdoorowego potrzebnego do prezentacji niektórych technik, do wykonywania testów i porównań. Część jestem w stanie zapewnić sobie od producentów w ramach lokowania produktu w moich filmach ale na niektóre specjalistyczne elementy sprzętu muszę jednak wydawać. Czasem realistyczna prezentacja konkretnej techniki przetrwania mocno zużywa daną część ekwipunku, co powoduje że w chwili obecnej nie mogę sobie pozwolić na przeznaczanie funduszy firmowych "na zniszczenie" :)

 

Dzięki Tobie, miałbym możliwość realizować siebie w dzieleniu się i promowaniu tajników sztuki przetrwania tak, aby były one dostępne dla każdego. Aby ciągle zwiększać szansę, że ukazywane przeze mnie techniki, umiejętności i wiedza realnie pomogą komuś w potrzebie.

 

BARDZO DZIĘKUJĘ!

bottom of page